Kanceláře střední třídy

Nároky se zvyšují téměř na všech polích. I na těch, kde vyroste další z mnoha nových kanceláří. To co dříve bylo až přehnaným luxusem, považují si dnes firmy jako běžný standart. Ostatně, taková klimatizace je samozřejmostí každé nově budovy. Těžko tak konkurovat, zvláště u těch středních komplexů a firem. Ti nejlepší totiž nabízejí mnoho věcí navíc, menší konkurují cenou. Do středních patří mimo jiné i Business park Brno. Na 34 000 kilometrů čtverečních kanceláří nechybí nic dopadá nejedna firma, ale vzhledem ke kolaudaci v roce 2007 je zde vidět ten propastný rozdíl. Co dříve bylo považováno za jedo z nejlepších míst odkud podnikat v Brně, je po necelých deseti letech pouze pomníkem. Samozřejmě jde stále o velice výborné místo, teď již ideální pro ty střední firmy, ale dávná sláva jakoby byla zapomenuta a zastíněna.

 

Hledáte spolehlivou realitní kancelář v Brně? Máme pro vás tip

Určitě už jste si udělali průzkum toho, které realitní kanceláře v Brně působí. Pravděpodobně jste našli Real Spektrum, Colooserum Nemovitosti, Fiedler Reality, REMAX nebo PATREAL.

My pro vás máme tip na realitní kancelář, která je lety prověřená, ale málokdo o ní v Česku ví, protože je známější především v zahraničí, odkud si drží standart kvality služeb a snaží se klientům pomáhat stejně efektivně i v ČR. Jde o společnost JLL, která sice nemá sídlo přímo v Brně (má ho v Praze), ale nabízí spoustu zajímavých nemovitostí k pronájmu či koupi i v Brně.
Obraťte se proto na jejich zkušené makléře, kteří se vás hned ujmou a dobře Vám poradí.